Корзина
+38 (068) 670-13-50
+380
44
240-59-54
+380
50
462-59-54
Корзина
www.novistend.com

О нас

Творча майстерня Григор'єва Олександра спеціалізується на розробці та виготовленні стендів для навчальних закладів.

Ми пропонуємо:

-стенди інформаційні;

-таблички фасадні та кабінетні;

-комплекти стендів для оформлення навчальних кабінетів та рекреацій;

-створення та відновлення шкільних музеїв.

Майстерня працює з 1999р. На протязі цього часу ми успішно співпрацюємо більше ніж з 200 навчальними закладами.

Діапазон наших робіт - від найпростішого інформаційного стенду, кабінетних та фасадних табличок до комплексного оформлення холів, створення та відновлення шкільних  музеїв різного спрямування, тематичного оформлення кабінетів, розробки макетів та виготовлення презентаційних та виставкових стендів.

Пропонуємо Вам інформаційні стенди"Державна символіка України", "Символіканавчального закладу", "Техногенна безпека", "Пожежна безпека", "Цивільна оборона", "Безпека життєдіяльності", "Розклад уроків", "Класний куточок", "Правила для учнів", "Права дитини", "Дошка пошани", "Шкільний пресс-центр", "Поради лікаря", "Смачного" тощо - всього, більше 50-ти найменувань.

Нами розроблені та виготовляються комплекти стендів для навчальних кабінетів: історії, української мови, української літератури, математики, фізики, хімії, географії, біології, іноземних мов, музики, інформатики, методичного, бібліотеки тощо.

Для кожного з цих кабінетів ми можемо запропонувати Вам від 3 до 6 варіантів. Маємо також можливість оформлювати ці та інші кабінети за Вашими індивідуальними побажаннями.

Маємо цікаві розробки комплектів для оформлення холів: Державна та шкільна символіка, дошка пошани, учнівське самоврядування, розклад уроків, шкільний пресс-центр та інші.

За цей час нами створено та відновлено експозиції 10 шкільних музеїв. Основа стендів -  пластик, кантування - алюмінієвий багет, покриття - кольорова самоклейна плівка чи повнокольоровий друк, захисний ламінат. Якщо Ви бажаєте здешевити вартість стендів, можна відмовитись від кантування багетом.

Завдяки сучасним матеріалам та технологіям стенди виготовляються легкими, мобільними та яскравими, що сприяє естетичному вихованню учнів.

Працюємо як за готівку, так і за безготівковий розрахунок.

Електронна адреса:irk70@ukr.net

Пропозиція для навчальних закладів м. Києва: Ви маєте можливість ознайомитися зі зразками матеріалів, зробити індивідуальне замовлення, запросивши нашого представника у зручний для Вас час за вказаними телефонами, або відправивши запит на електронну адресу.

З повагою, Григор'єв О.